SĘDZIA sparaliżowany SYNOT League. Kluby muszą powiedzieć, że nie chcą takiej konkurencji

Jeśli masz czternaście dni podrażniona nad realizacją sędziów w meczu Zlin z Pilzna jest tylko sprawiedliwe, że teraz znowu zdenerwowany. Jeśli jednak nadal ma coś podobnego znaczenia. Synot Liga weszła w mniejszym stanu paraliżu, kiedy chciała być wyższa, ale uniemożliwia jej robi tragikomiczny pliku.

Ten plik nie jest niczym innym niż sędziów Komisji. Można by powiedzieć, że to naprawdę nie jest, ale jest to w najwyższym konkurencji krajowej naprawdę coraz częściej okazuje się, że liga może nie zdecydować sportowy na boisku, ale w biurach Strahowskiego.

Gdy dwa tygodnie temu fala oburzenia przeciwko władzy sędzia główny Michala Patáka i jego pomocników w meczu Zlin z Pilzna, zwłaszcza kibice narzekali Sparty.Przez jedenaście dni, ale wszystko skończyło. ponownie po występy Sędzia Thomas Kocourek i jego koledzy z Dukli jest złym Sparty i głośno krzycząc tylko Pilsen i wentylatory slávističtí.

Nie ma ceny, aby omówić sytuację, że na Julisce miały miejsce w ostatnich minutach meczu, który Sparta potrzebne żałośnie wygrać, ale wciąż traci się w 88 minut. Wyrazili na nią przez około absolutnie każdy, zawodów i nieuprawnione, a sami sędziować następnie kilka razy, aby cała ta sytuacja jeszcze bardziej mylące.

Co mamy wziąć wszystkim jest fakt, że takie wydarzenia znacząco Czech zderzają największą konkurencję piłki nożnej dla ziemi.I to w czasie, gdy numer jeden temat jej niezależności i wielkich planów na przyszłość, aby uczynić ją bardziej atrakcyjną artykuł, w którym największe firmy krajowe posypać pieniędzy.

Ale jeśli coś się dzieje i pięciu sędziów czarne będą miały na wynikach turnieju ligi jest często bardziej wpływowy niż pozostałych dwudziestu dwóch mężczyzn, mogą menedżerów liga i poszczególne kluby malować jasną przyszłość. Nie ma znaczenia, czy mówimy o Sparta Pilsen, Slavia, Jablonec lub ktokolwiek inny.

Dwa tygodnie temu, moglibyśmy pomyśleć, że „ktoś tam” chce zobaczyć ten tytuł ponownie w Pilźnie, gdy sędzia główny jego asystent brakowało wyraźnego rękę, która ostatecznie znacząco wpłynęły na mecz.Ale potem przychodzi ważne dohrávce w Dukli i Sparta sędziów dla niej jeszcze dziwniejszych okolicznościach oddać trzy punkty w 96. minucie.

To nie jest tak. Brawn jeden klub, bo nawet jeśli można więcej připískávat Pilznie, a następnie znowu przychodzi Sparta. Przeciwnie, wygląda jakby sędziowie Komisji pełne niekompetentnych ludzi, którzy celowo lub przypadkowo uszkodzić całą ligę. I to musi się skończyć.

Po lidze uniezależnienia się (ale jeszcze wcześniej), to oni pieczęć klubów i powiedzieć, że to nie było.Decyzje powinny być na boisku, a nie za nic, że mówi, że najlepszą wydajność Sędzia pokazał w czasie, gdy o nim nie wiem.

Właściciel Dukla Petr Paukner po prostu tragikomiczny zawarcia Sparta oświadczył, że po raz kolejny znacząco Zepsuł się, jeśli nie skończył w piłce nożnej. Synot League nie może sobie pozwolić na stracenie takich osób. Niektórzy ludzie, wręcz przeciwnie powinna być po mapie futbolu, niezależnie od koloru koszulki, zjednoczyć się i mówią, że nie chcą takiej ligi. Nie chcą być takim sponsorem, a nawet widzem. I to właśnie chodzi o piłkę nożną.