Lalkovič jest siłą napędową Anglii Walsall, ma pięć bramek

Wysłany przez Milan Lalkovič w dniu 23 listopada 2015

Walsall. Słowacki piłkarz Milan Lalkovič w ostatnich latach rozwija się w koszulce FC Walsall. W tym sezonie, trzeci wierzchołek konkurencja angielski już zdobył pięć bramek. On umieszcza je w pozostałych ośmiu występów zespołu.

Wkrótce dvadsaťtriročný gracz postanowił po 73 minutach sobotniego triumfu Walsall w walce domowej wobec Ligi jedna drużyna Bradford City (2: 1). Łączenie z meczu z Bradford.

W 17. rundzie pojedynku wtorkowej w 45. minucie opieki kompensacyjnych dokładne zespół interwencyjny na ziemi Shrewsbury Town. Walsall wreszcie osiągnął sprzedaż i wygrał 3: 1. Łączenie meczu przeciwko Shrewsbury Town.

Co ciekawe, na Bradford z pożegnania Powierzać Rozkład Dean Smith.W walce z nimi Shrewsbury doprowadziło nowego trenera John Ward.

„mogę wbić, robię gier i karabin. Oprócz bramek i asyst dodam, co jest również ważne,” powiedział jego przedstawiciela internetowej Football serwisowym.

„Jedyną rzeczą, której żałuję jest to, że nasz trener Smith, z powodu których wróciłem do Walsall, udał się do Brentford, działającego w drugim górnym konkurencji angielskim. Kupili go. Dlatego w jego pożegnaniu pragnął wygrać Bradford nam zapamiętać to wszystko, „kontynuował. Reakcję Milana Lalkoviča pozyskać Bradforda. REAKCJA | Milan Lalkovic na dzisiejszej wygranej…pic.twitter.com/3n5JajZs9d – Walsall FC Oficjalny (@WFCOfficial) 28 listopada 2015

„Jestem bardzo zadowolony, że udało mi się zdobyć zwycięskiego gola w drugiej bramce na 2: 1 – i po pięknym prostopadle do współpartnera Sawyers „, powiedział Lalkovič.

apetyt fotografowania przebywał po opuszczeniu Smith. Zdobył również w pierwszym dniu grudnia w innym triumfu – tym razem przeciwko Shrewsbury Town. GALERIA | obrazy Shrewsbury Town 1-3 Walsall akcji z niezapomniany wieczór w Greenhous ł…pic.twitter.com/hfIMJ7PcBn – Walsall FC Oficjalny (@WFCOfficial) 02 grudnia 2015

Dane Walsall FC po dwudziestu grał rundy ligi jednej tabeli na trzecim miejscu rankingu z 39 punktów i tylko gorszymi wynikami dla Coventry City.Lider klasyfikacji Burton Albion zyskał 41 punktów do tej pory.

„W sezonie jesteśmy w toku Załoga ma wystarczająco dużo talentu i jakości w celu utrzymania na tocznych partycji Ponadto gramy piękny futbol -.. I że fani like it”. Zakończył reprezentacyjną internecie fsagency.eu Lalkovič