Kowal cieszył się z filiżanek i cieszy się, że doświadczył dwóch historycznych chwil

Radoslav Kováč w rewanżu ćwierćfinału czwartkowych Europejskiej Ligi z Villarreal żegna kubki. Trzydzieści sześć korek, który po tym sezonie kończy karierę będzie jego ostatni mecz na europejskiej scenie lubi być zapamiętany, choć mieszkańców stolicy przegrał 2: 4 i całkowitej klęski. 1: 2 w pierwszym pojedynku nie uczynić go

” na meczu byłem bardzo doczekać. wiedziałem, że to jeden z ostatnich meczów (zawodowych), dodatkowo ćwierćfinale ligi Europejskiej. to było piękne, z pewnością mecz pamiętam, „ powiedział dziennikarzom Kovac.

„dwanaście lat temu, kiedy Mára Kincl dał gola w Lidze Mistrzów, byłem też na boisku.Doceniam fakt, że byłem tu przez dwa momenty historyczne, „ pamiętał byłego przedstawiciela do pojedynku z końca 2003 roku, kiedy ustawienie celem Letenští walczył wygrać. 1: 0 do Lazio Rzym i postępu z Ligi Mistrzów

Kovac nie oczekiwać, że pod koniec kariery wciąż tak dużo zabawy, jak to jest w Sparcie przez piątego korki. Ale pozostali środkowi obrońcy byli z gry, więc musiał skakać w. nawet w meczu otwarcia w Villarreal zastąpił kontuzjowanego Maria holka.

“Nie byłem zdenerwowany. Jestem zdrowy, czułem się bardzo dobrze, ponieważ zagrałem niedzielny mecz z Pribramem. Dla mnie było ważne, aby wejść w rytm. To było ważne, aby złapać pierwsze przejście, aby trochę zahaczyć. Miało to niewielki jitter z pierwszych 30 sekund, ale wtedy było świetnie.Kiedy ludzie zaczęli wrzeszczeć, miałem zbyt Husin, „ powiedział.

Teraz fani, którzy stworzyli letná najlepszą atmosferę w ostatnich latach zrobił największą radość. Nawet Spartanie na początku drugiej połowy tracąc 0: 4, publiczność nadal dopingowali i krajowych graczy następnie obniżono do 2: 4. „Ludzie byli dość bomba, chciałbym dać im rozładować. Jestem tu przez długi czas czegoś takiego. Trzymali nas, a kiedy zobaczył, że mecz zostanie podjęta po przerwie. Byłem zadowolony, że był na boisku. Mimo, że mamy dużo radości zrobił, ale ludzie nie spodobało nam: „ powiedział Kovac.

Żałował, że w końcu nie zapisać punktowane. ” miałem go na głowie, jestem Przepraszam. To powinno dać ale zjechał moje czoło. To był czysty cel, duża szansa.Jeśli daliśmy trzeciego gola, możemy mieć do remisu jeszcze uhrál „ pomyślałem Kovac.

W europejskich pucharach grał 86 meczów i teraz dociera na bazie 90 pojedynków, co chcieli. ” Ale nawet tak nie jest to zły numer. Widziałem piękne mecze, wielkie mecze i wspomnienia pozostają, “ Kovac powiedział.

” cicho, nie jestem. Wiedziałem już go miałem jasną głowę. Kocham tę kabinę tutaj, właśnie tak zabawy z tych facetów i trenować z nimi. Nie spodziewałem się, że będziemy grać tak. To był bonus dla mnie i jestem bardzo szczęśliwy, „ powiedział były gracz Olomouc, Spartak Moskwa, West Ham, Bazylei i Libercu.