Djokovic łatwo awansowała do trzeciej rundy

Melbourne. Serbski tenisista Novak Djokovic wziął kolejny udany krok na drodze do obrony zeszłorocznego tytuł Grand Slam w Australian Open w Melbourne.

Ward słowacki Maranach Vajdu grać w drugiej rundzie jako dołączone urządzenie pokonany kolumbijskiej Santiaga Giralda łatwo w trzech zestawach 6: 3, 6: 2 do 6: 1.

Brytyjski tenisista Andy Murray przodu płynnie w trzeciej rundzie singli Australian Open w Melbourne. Ward legendarnego Ivana Lendla wdrożony jako cztery drugiej rundzie konsultingowej Francuz Edouard Roger-w trzech setach 6: 1, 6: 4 i 6: 4

Amerykański tenisista Andy Roddick za szkody noga emerytowanego meczu z Lleyton Hewitt w krajowej 2 rundzie Australian Open Grand Slam w wyniku 1: 2 w setach.Pochodzący z Omaha był już w otworze Act, problemów zdrowotnych i na jednej z giełd zostało upuszczone. Po zakończeniu trzeciego seta, amerykański musiał zadzwonić do fizjoterapeuty, a wkrótce potem ogłosił, że nie mógł kontynuować gry. Przeciwnik Hewitta w 3 rundzie Kanaďan Miloš Raonic. Wyniki

Djokovic (Srb.aČH-1) – Santiago Giraldo (kol.) 6: 3, 6: 2, 6: 1

Andy Murray (M.Brit.-4) – Edouard Roger- (Francja) 6: 1, 6: 4, 6: 4

David Ferrer (sp.-5) – Ryan Sweeting (USA) 6 7 ( 4), 6, 2, 3, 6, 6: 2, 6: 3

Jo Wilfried tsonga (F-6) – Mello Ricardo (Braz). 7: 5, 6: 4, 6: 4

Janko Tipsarevič (Srb.aČH-9) – James Duckworth (AUS). 3, 6, 6: 2, 7: 6 (5), 6: 4

Julien Benneteau (Francja) – Gilles Simon (Francja, 12), 7: 5, 7: 6 (8), 1: 6, 3 6, 6: 2

Gael Monfils (Fr.- . 14) – Thomaz Bellucci (Braz) 2, 6, 6 0, 6: 4, 6: 2

Lleyton Hewitt (AUS) – Andy Roddick (US-15). 3: 6, 6 : 4, 6: 4 – wycofał Roddick rezygnację

Richard Gasquet (F-17) – Andrey Gołubiew 6: 4, 6: 2, 3: (Kaz.) 0 – wycofał zrezygnował Gołubiew

Michail Kukuškin (. Kaz) – Viktor Troicki (Srb.aČH-19) 5: 7, 6: 4, 6: 2, 4: 6, 6: 3

Milos Raonic ( CHAN.A-23) – Philipp Petzschner (Ger). 6: 4, 5, 7, 6: 2, 7:. 5

Kei Nishikori (Chiny-24) – Mt Ebden (AUS) 3 : 6, 1: 6, 6: 4, 6: 1, 6: 1

Frederico Gil (POR). – Marcel Granollers-Pujol (sp.-26) 6: 3, 4: 6, 6: 4, 6: 3

Juan Ignacio Czela ( Arg.-27) – Pablo Andújar (SP). 6: 4, 6: 4, 6: 3

Michael Llodra (Francja) – Alex Bogomolov (Rus.-32) 6: 1, 6 : 3, 4: 6, 5, 7, 6: 4

Nicolas Mahut (Francja) – Tacuma Ito (Jap.) 1: 6, 7: 6 (6), 6: 2, 6 2