Blatterovo miejsce będzie rywalizować ośmiu kandydatów

Genewa. Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej (FIFA) jeszcze potwierdzone nazwiska wniosków o przedterminowych wyborach Prezydenta organizacji, ale według wcześniejszych deklaracji zastąpić Joseph Blatter kogoś z ośmiu Michel Platini, Gianni Infantino, szejk Salman bin Ibrahim Al Khalifa, Musa Bilitis Ali bin Al-Husajna, Tokio Sexwale, Jérome Champagne, David Nakhid.

Wniosek musi zostać złożony do poniedziałku, 26 października i potwierdzenia nominacji z co najmniej pięciu państw członkowskich.

stać się oficjalnym kandydatem w wyborach, które odbędą się w dniu 26 lutego, przyznane Komisji Wyborczej kierowany przez Domenico Scala oraz z przeglądu integralności etycznej.Platini pauzował

Oczekuje się, że na ekranie nie porusza Przynajmniej przewodniczący Unii Europejskiej nożnej (UEFA) Platiniego, który ma 90 dni na zaciśnięcie umowa o pracę bezpodstawne dochód z FIFA w 2011 roku za swoją pracę doradcy Blatter.

Dlatego Europa stała się w ostatniej chwili “sub” – sekretarz generalny UEFA Infantino.

chwilowe konstelacja wydaje się być ulubionym Sheikh Salman.Jeśli jednak miał FIFA Komisji Wyborczej ostrożnie postępować, oczywiście również wykluczony z walki.

Salman dlatego według organizacji praw człowieka, a także Międzynarodowego Związku Zawodowego Piłkarzy (FIFPro) krew na rękach stłumienia protestów na przemian demokratycznych w tym kraju.

W 2011 roku, najwyraźniej jako szef Bahrain Związku Piłki Nożnej podjęła żadnych działań przeciwko aresztowań przedstawicieli, z których niektóre zostały rzekomo torturowany. W sprawie opłat jeszcze nie odpowiedział.Znajome twarze Infantino

W jedenastym tasowania kart godziny UEFA, że ubezpieczony, a pozycja na nadzwyczajnym wideokonferencji poniedziałkowego zaskakująco Platini wyraził poparcie dla prawej dłoni – sekretarza generalnego Infantino.

„Jestem dumny z tego, co udało nam się osiągnąć w UEFA, a sposób nasza organizacja działa”, powiedział szwajcarski prawnik, który uważany za faworyta do zajmowania stanowiska sekretarza generalnego FIFA.

Dwie kajdanki na ogień jest również Polska. Z popiołów róża prezydent Liberii Football Association Musa Bilitis, który zdecydował się uruchomić pomimo niechęci konfederacji kontynentalnych, aby go wesprzeć.

Wśród 54 krajów członkowskich, powiedział w końcu zaproponował 25 nominacjiBitwa ponownie wprowadzone po Issa Hayatou Kamerunu, prezydent Konfederacji Afryki Football i FIFA tymczasowo działając naczelnego, spotkał się w Kairze z Sheikh Salman.

Hayatou odmówił poparcia nawet Tokyo Sexwale, południowoafrykański przedsiębiorca i bojownika przeciw apartheidu.

szczególności pozycja jest między kandydatów Jérome szampana.Francuz w ubiegłym roku przed zwykłych wyborach nie dostał kandydatów zbiera pięć nominacji.

W swoim nowym manifeście obiecał między innymi do walki z nierównością w świecie piłki nożnej i dominacji Europy.

sympatycy będą zatem spojrzeć na innych kontynentach.

Nawet Jordana książę Ali bin Al-Hussein nie jest “w domu” w Azji proroka.

Jednak jest jedynym, który wezwał do Blatter w majowym regularnych wyborów. Kompletny z zewnątrz jest były reprezentant Trynidadu i Tobago David Nakhid.