Kocot Kids

Kocot Kids

Łóżka pietrowe – oferujemy nowoczesne łóżka piętrowe z biurkem oraz bez, dla 2-3 dzieci oraz z przestrzenią do magazynowania i do zabaw. Zazwyczaj tradycyjne łóżeczko niemowlęce ze szczebelkami mierzy 120 cm długości i staje się za małe dla dwu- lub trzylatka, w zależności od wzrostu pociechy. Projekty wnętrz dla dzieci mogą wykorzystywać kilka rodzajów łóżek. Rodzice mogą zaopatrzać przedszkolaka w łóżko pełnowymiarowe ( długości od 180 do 200 cm) albo uwielbiane przez dzieci piętrowe łóżko ze zjeżdżalnią (materac znajduje się na górze, a pod łóżeczkiem pociecha ma sporo miejsca do zabawy). Projekty wystroju królestwa najmłodszego domownika mogą także za jeden z elementów mieć większe łóżeczka niemowlęce, które z łatwością (dzięki możliwości wymontowania ścianek z barierkami) zamienią się w tapczanik dla kilkulatka. Kiedy architekt projektuje wnętrze, które ma posłużyć jeszcze nastolatkowi, warto rozważyć zakup rozkładanego fotela lub niewielkiej sofy albo kanapy narożnikowej w młodzieżowym rozmiarze.

@ mitoman_mitolog : No i ok, natomiast nie rozumiem, czemu rzuconą prezerwatywę w galerii nazywać ambitną sztuką, bezmózgie gryzmolenie malarstwem, a wymagające większego kunsztu technicznego malowanie czegoś z treścią zawartą w samym obrazie, nie w umyśle samego odbiorcy, nazywać rzemieślnictwem. To że jednemu starcza byle co, żeby się estetycznie podniecić, nie oznacza, że wszystkim musi starczać byle co, a nawet w tym wątku pojawiają się wzwody poparte opiniami, że oto jest prawdziwa sztuka, nie to co te redundantne Rembranty.

Interesującą propozycją jest szafa Tara, która łączy w sobie dużą funkcjonalność osiągniętą przez łatwy dostęp do szuflad, i półek, posiadanie lustra oraz różne wyposażenie wnętrza. Szafy do sypialni powinny posiadać szuflady, gdyż jest mebel, w którym przechowujemy bieliznę, skarpety i inne drobne elementy garderoby, więc ich obecność jest bardzo pożądana.

Masz rację, cechy ilościowe jak wzrost, masa, inteligencja, kolor skóry czy długość penisa w populacji przyjmują rozkład normalny. Nieprawdą jest natomiast, że osobniki wypadające blisko średniej na ogół cechuje lepsze dostosowanie, a tak zdaje się sugerować autorka. Sprawa jest dużo bardziej skomplikowana, bo dobór wcale nie musi działać stabilizująco, więcej, równie często promuje skrajne wartości cechy.

@ xhxhx : Ten temat ma mieć wymiar grupowej psychoterapii czy to tylko zwykłe śmieszkowanie? Bo jeśli “afera pidżamowa” do tej pory cię dręczy to nie chce myśleć jakby kolega ci np. odgryzł palca. Łykałabyś antydepresanty i popijała wódą? Bez obrazy, ale te historie ani ciekawe ani śmieszne. Ja w przedszkolu zesrałem się na dywan, ale nie jest mi wstyd bo małe dzieci są prawie tak samo głupie jak gimbaza.

a teraz ogladamy chinski kaberet a najbardziej śmieszy mnie nie to co mówią (bo czaje z 30%) tylko to ze wysłałam rodzinie duriana bo jestem śmieszkiem poza kontrolo, durian i problemy są tam, a ja jestem w Chinach, na stole mam pierożki i kacze języki.

@ faus : fajne, przynajmniej dopóki się takiego niema. Córka uwielbiała zjeżdżać na zjeżdżalni, więc wyciągnąłem narzędzia i przez dwa tygodnie strugałem po pracy konstrukcje. Znudziło się jej w jedno popołudnie, nie wiem czy nakład pracy i kosztów był warty tej zabawy, ale wiadomo co się liczy – Szacunek w piaskownicy.